OVOJESRBIJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
OVOJESRBIJA

forum pour la diaspora Serbe
 
PrijemPrijem  PortalliPortalli  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Komunikacija na srpskom jeziku

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
rodjena13
touriste
touriste



Broj poruka : 4
Godina : 46
Localisation : Paris,Antony
Datum upisa : 26.01.2007

Komunikacija na srpskom jeziku Empty
PočaljiNaslov: Komunikacija na srpskom jeziku   Komunikacija na srpskom jeziku Icon_minitimePet 26 Jan - 7:21

Ko zeli da se druzi a da pri tom nauci pravilno da govori i pise na srpskom moze se obratiti meni jer ja sam tek pridosla u Fr. a odlicno poznajem srpski pravopis...prijalo bi mi i malo druzenja jer sam jako usamljena Sad
Nazad na vrh Ići dole
SeKa
habitué
habitué



Broj poruka : 241
Godina : 36
Localisation : aubervilliers 93 /lazarevac
Datum upisa : 17.09.2006

Komunikacija na srpskom jeziku Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija na srpskom jeziku   Komunikacija na srpskom jeziku Icon_minitimeSub 27 Jan - 17:18

rodjena13 ::
Ko zeli da se druzi a da pri tom nauci pravilno da govori i pise na srpskom moze se obratiti meni jer ja sam tek pridosla u Fr. a odlicno poznajem srpski pravopis...prijalo bi mi i malo druzenja jer sam jako usamljena Sad
nije trebalo da pravis nov TOPIC onaj je bio sasvim dovoljan i isti kao ovaj......
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all4SeKa.skyblog.com
rodjena
touriste
touriste



Broj poruka : 4
Godina : 46
Localisation : Antony
Datum upisa : 08.02.2007

Komunikacija na srpskom jeziku Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija na srpskom jeziku   Komunikacija na srpskom jeziku Icon_minitimeČet 8 Feb - 0:27

Izvini ali taj topic koji sam ja citala je pun nepravilnosti i gresaka...osoba koja to cini ne radi na pravi nacin zato sam resila da pomognem....
Nazad na vrh Ići dole
SeKa
habitué
habitué



Broj poruka : 241
Godina : 36
Localisation : aubervilliers 93 /lazarevac
Datum upisa : 17.09.2006

Komunikacija na srpskom jeziku Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija na srpskom jeziku   Komunikacija na srpskom jeziku Icon_minitimeSub 10 Feb - 16:10

rodjena ::
Izvini ali taj topic koji sam ja citala je pun nepravilnosti i gresaka...osoba koja to cini ne radi na pravi nacin zato sam resila da pomognem....
a jeli hoces li biti ljubazna i reci kakve to greske ima i nepravilnosti???
Nazad na vrh Ići dole
http://www.all4SeKa.skyblog.com
Sponsored content





Komunikacija na srpskom jeziku Empty
PočaljiNaslov: Re: Komunikacija na srpskom jeziku   Komunikacija na srpskom jeziku Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Komunikacija na srpskom jeziku
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
OVOJESRBIJA :: Forum na srpskom-
Skoči na: